Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 164 cm |
| Brystlinje | 86 cm |
| Midjelinje | 54 cm |
| Hip Line | 98 cm |
| Armlengde | 57 cm |
| Skulderbredde | 38 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 56 cm |
| Benlengde | 77 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Netto vekt | 40,5 kg |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri


























































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.