Beskrivelse
Om henne
Hvis du elsket pornoporno med pølsefestbolle, så vil du garantert være interessert i denne sexdukkens nyeste design. Den ekte kjærlighetssexdukken Katarina er en ekstremt realistisk og naturtro sexdukke. Fordelene ved å eie en myk sexdukke som Katarina ender ikke med at hun er ditt seksuelle leketøy, hun er også holdbart konstruert og vil vare i mange år ved din side.
Prisen for sexdukke som Brittany dukkesex er utrolig rimelig, og du kan være en stolt eier av denne sexdukken i menneskestørrelse for bare noen få hundre dollar. Hun har et enkelt og raskt oppsett som gjør det enkelt å montere. La oss ikke glemme å nevne denne dukkens lett-å-rengjøre og moderne design.
Jævla en hardcore sexdukke som har en intenst realistisk vaginal og anal følelse som får deg til å gruble. Mange erotiske videoer av sexdukke knullet av stor pikk og ond dukke har sex med jente er tilgjengelig på Internett.
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 151 cm |
| Bryst | 79 cm |
| Under Bust | 57 cm |
| Midje | 52 cm |
| Hofter | 95 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 37 kg |
Dukkegalleri





















Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.