Beskrivelse
Om henne
Velkommen til Avas verden. En ekte kvinnedukke med det vakreste ansiktet. Bare et kyss fra henne vekker gamle minner. Naken sexdukke med en elektriserende touch. Her er et bilde av dukker med store severdigheter og følsomme byster du kan velge. Betraktelig å gripe og utforske for seksuell oppfyllelse.
Hvis du er en elsker av petite jenter, vil disse imaginære knulledukkene for kvinner med silkeaktig rett hår blåse tankene dine; hun er det mye bedre valget for å sole seg i hud-mot-hud jævla.
Nyt deg selv med den romantiske lyden av realistiske sexdukker. Hun presenterer for deg en inspirerende måte å sex på. Smilet og det spisse brystet hennes er store nok til å fylle munnen din under nytelsen.
Se hennes krystallinske tenner og den beroligende pusten i munnen hennes. Denne vampyrdukken kommer med et varmesystem for å gi deg den menneskelige kroppstemperaturen under sex.
Denne gummidukken kommer med en unik pakke, en dukkeskjønnhetsrabattkode spesielt designet for lavbudsjettsindivider som ønsker å eie en ekte dukke uten å bruke mye penger.
Sexdukkeoverraskelse laget av de fineste høykvalitets silikonmaterialer. Robot-sexdukker med kjønnsorganer for å gi deg oppfyllelse av ekte fantasi-sexlyst.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 165 cm |
| Bryst | 105 cm |
| Midje | 60 cm |
| Hofte | 109 cm |
| Skulder | 36 cm |
| Armlengde | 60 cm |
| Fotlengde | 22 cm |
| Netto vekt | 53 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.