Beskrivelse
Om henne
Har du sett vår koreanske sexdukke? Denne sexdukken er en ekte skjønnhet, og folk fra fjern og nær har etterspurt henne.
Vår koreanske sexdukke ser nøyaktig ut som en ekte koreansk kvinne. Hun er også en sexdukke i naturlig størrelse og ser ut som et menneske. Denne hete sexdukken overgår andre sexdukker på mange ting.
For det første er hun en liten meis-sexdukke og brystene hennes er perfekt utskåret. Du kan suge, kjære, leke med eller ta tak i puppene hennes fordi de er myke og muntre.
Hun er også en ammende sexdukke, og dette betyr bare at du vil få en mer fantastisk opplevelse når du suger henne. Denne hete sexdukken er bedre i virkeligheten enn det du ser på sexdukkebilder.
Hun er også rimelig; hun koster ikke mye, og du kan legge henne til samlingen din. Hun er en av våre billige TPE-sexdukker, og dette betyr bare at hun er laget med det beste sexdukkematerialet.
Når du legger inn en bestilling for henne, kan hun sendes til stedet ditt, og det vil bare ta minst 2-3 dager før dukken din kommer til deg.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 166 cm |
| Brystlinje | 88 cm |
| Midjelinje | 56 cm |
| Hip Line | 90 cm |
| Skulderbredde | 38 cm |
| Armlengde | 66 cm |
| Benlengde | 104 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Lårlinje | 46 cm |
| Kalvelinje | 30 cm |
| Netto vekt | 39,5 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri
























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.