Beskrivelse
Om henne
Denise er en vakkert laget nydelig og sexy voksen kjærlighetsdukke som har ekstremt realistiske egenskaper og høykvalitets japansk silikon kjærlighetsdukker er kjent for. På grunn av det høye detaljnivået og kvaliteten Denise har, er hun en av våre topprangerte ekte silikon-sexdukker.
Dessuten har Denise alt som trengs for å bli vist på våre realistiske barbiedukker av topp kvalitet til salgs. Dette er fordi hver detalj av delene hennes fra det nydelige håret til det vakre ansiktet hennes ble laget for å gjenspeile den høye standarden hun ble laget med.
I tillegg, i motsetning til de fleste billige kjærlighetsdukker i silikon, har Denise et stort detaljnivå og kvalitet som gjør henne til den perfekte følgesvennen på soverommet for å tilfredsstille alle dine behov og fantasier. Derfor kan denne egenskapen lett sees i teksturen til de godt avrundede, myke, saftige, vellystige brystene hver gang du kjærtegner, kjærler, klemmer eller suger dem.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 162 cm |
| Bryst | 94 cm |
| Under brystet | 64 cm |
| Midje | 60 cm |
| Hofte | 100 cm |
| Armlengde | 63 cm |
| Skulderbredde | 39 cm |
| Benlengde | 81 cm |
| Føttstørrelse | 21 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 38 kg |
Dukkegalleri














Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.