Apraksts
Par viņu
Šī ir ļoti reālistiska seksa lelles transformācijas fanfic īsta lelle. Tāda, kas izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūs izbaudāt pilnībā ieskaujošu seksuālo pieredzi. Līdz ar to šai pieaugušo vīriešu pusseksa lellei ir visas funkcijas, kas ļauj īstenot jūsu visdrosmīgākās seksuālās fantāzijas.
Turklāt šī amerikāņu glītā meiteņu lelle seksa lelle tika izstrādāta, lai izturētu enerģisku seksu. Tas nozīmē, ka jūs varat izpētīt savvaļas agresīvas seksuālās fantāzijas, nesabojājot šo tanabe seksa lelli. Līdz ar to šī vendīgā mīlas seksa lelle ir ļoti izturīga.
Papildus izturībai šī Tiffany seksa lelle tika veidota, lai precīzi atdarinātu cilvēka ķermeni. Tas nozīmē, ka jūs sajutīsiet mīkstu, gludu un elastīgu ādu, mīkstumu kā izliekumus un krokas. Un tam visam virsū. Jūs jūtaties cieši, rievoti un labi teksturēti caurumi seksam ar īstu lelli. Tādējādi varat atkārtoti izveidot savu labāko l cup seksa lelles video. Tāpēc šī izcilā fantāzijas seksa lelle ir lieliski piemērota jūsu seksuālajām vajadzībām.
Izmēri
| Neto svars | 19,18 mārciņas / 8,7 kg |
| Bruto svars | 26,83 mārciņas / 12,17 kg |
| Maksts garums | 6,3 collas / 16 cm |
| Anusa garums | 5,91 collas / 15 cm |
| Kāju garums | 1,18 collas / 3 cm |
| Kāju apkārtmērs | 15,75 collas / 40 cm |
| Sēdēšanas augstums | 10,04 collas / 25,5 cm |
| Gurnu platums | 11,81 collas / 30 cm |
Leļļu galerija











































































Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.