Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 150 cm |
| Neto svars | 32 kg |
| Pilna krūtis | 82 cm |
| Zem krūtīm | 64 cm |
| Kauss | D |
| Viduklis | 56 cm |
| Gurns | 86 cm |
| Mutiski | Neobligāti |
| Maksts | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Plecu | 35 cm |
| Arm | 59 cm |
| Kāja | 76 cm |
| Pēda | 21,5 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.