Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Ķermeņa izmērs | 168cm E-kauss |
| Neto svars | 40 kg |
| Pilna krūtis | 91 cm |
| Zem krūtīm | 68 cm |
| Viduklis | 60 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Pēdas garums | 23 cm |
| Plecu | 36 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anusa dziļums | 15 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
Leļļu galerija


















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.