Apraksts
Par viņu
Mūsu reālās dzīves seksa lelle ir iekļauta pārdošanā. Viņa ir visu reālās dzīves leļļu vadītāja. Kad lielākā daļa cilvēku meklē labākās lelles, viņi parasti meklē rotaļu biedru lelles, un mūsu lelle ir ideāla rotaļu biedru lelle. Viņa ir gatava sniegt jums visjautrāko pieredzi.
Viņa ir izstrādāta tā, lai tā izskatītos pēc Wonder Woman, tādēļ, ja jūs slepeni samīcat viņu vai meklējat viņai līdzīgu sievieti, tad vairs neuztraucieties, jo mūsu lelle Wonder Woman jums ir parūpējusies.
Viņa ir dzīva seksa lelle un klausa visus tavus norādījumus. Viņa ir iekļauta mūsu silikona seksa lellēm. Šīs ir lelles, kas izgatavotas no vislabākās kvalitātes materiāliem, un tās var kalpot ilgu laiku.
Nebrīnieties, redzot sievieti, kas jāj uz seksa lelles, jo mūsu lelle Wonder Woman ir ideāla rotaļu lelle gan vīriešiem, gan sievietēm.
Viņa ir īsta seksa lelle, un ar viņu jūs varat izjust seksu citā dimensijā.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 155 cm |
| Krūšu līnija | 87 cm |
| Vidukļa līnija | 57,5 cm |
| Gūžas līnija | 101,5 cm |
| Plecu platums | 31 cm |
| Rokas garums | 63 cm |
| Kāju garums | 90 cm |
| Pēdu izmērs | 22 cm |
| Augšstilba līnija | 55 cm |
| Teļu līnija | 31 cm |
| Neto svars | 40 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.