Apraksts
Par viņu
Esmu pārliecināts, ka līdz šim lielākā daļa no jums ir dzirdējuši par populāro leļļu forumu. Šī ir lieliska vieta, kur mācīties un uzzināt par visu, kas attiecas uz seksa lelli, vai lieliska vieta, ko apmeklēt, ja kādreiz esat interesējies par seksu ar lelli. Sekss ar lellēm nav tik neparasts, kā lielākā daļa cilvēku domā.
Cilvēka izmēra seksa lelles daudziem vīriešiem nodrošina vislabāko izklaides veidu. Tie ir ideālā izmērā, un ar tiem jūs varat izmantot visas savas fantāzijas, lai cik trakas tās arī nebūtu.
Šīs lelles var pielāgot pēc jūsu vēlmēm vai pat veidot, lai tās atbilstu jums nepieciešamajam. Japāņu seksa lelles ir veidotas tā, lai tās līdzinātos kārotajām japāņu meitenēm ar mazo vidukli un perfektu izliekumu. Lai gan šīs lelles ir tik perfekti izstrādātas, daži cilvēki vienkārši vēlas nodarboties ar seksu virtuālās realitātes jomā. Šeit viņi izgatavo vai kodē virtuālās realitātes seksa lelli. Jūs izmantojat austiņas, lai izveidotu savienojumu ar šo virtuālo pasauli, šeit varat to maksimāli izpētīt. Jūs varat izvēlēties, ar ko vēlaties būt kopā un cik karsti viņi kļūst. Ja vēlaties nodarboties ar seksu ar Kanādas seksa lellēm, vienkārši izveidojiet savienojumu ar vienu un izbaudiet prombūtni. Izbaudiet seksu tā, kā tas bija domāts.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 158 cm |
| Krūtis | 100 cm |
| Viduklis | 49 cm |
| Gurns | 89 cm |
| Neto svars | 39 kg |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Maksts dziļums | 22 cm |
| Anālais dziļums | 18 cm |
Leļļu galerija































































































Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.