Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Ķermeņa izmērs | 175 cm D-kauss |
| Neto svars | 30 kg |
| Pilna krūtis | 82 cm |
| Zem krūtīm | 63 cm |
| Viduklis | 53,5 cm |
| Gurns | 91 cm |
| Pēdas garums | 20 cm |
| Plecu | 34 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anusa dziļums | 15 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
Leļļu galerija










Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.