Apraksts
Par viņu
As one of the top sex doll house in the world, we take pride in customer service. One of the best ways to help us serve you better is to stare properly your fantasies or sexual needs. This will help when customizing the full size shota sex doll. If you see wondering how to despose of a sex doll, check out the bedt sex doll forum.
Robo sex doll porn contains so many sex styles that you are not running out of things to try with your sex doll. For instance, the sex doll fat lips are needed in oral sex. Sex with artificial doll video hits differently as you can mimic the sex moves immediately.
A female sex doll with vaginia is common as the vagina is the seat of pleasure. The real doll foot gives the best foot jobs that you would have to hold back from cumming. Owning a 65 Cm big booty sex doll will let you in on a great view during doggystyle.
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Ķermeņa izmērs | 159 cm |
| Neto svars | 33 kg |
| Pilna krūtis | 88 cm |
| Zem krūtīm | 67 cm |
| Viduklis | 63 cm |
| Gurns | 100 cm |
| Pēdas garums | 23 cm |
| Plecu | 34 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anusa dziļums | 15 cm |
| Mutes dziļums (mīksta galva) | 12 cm |












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.