Apraksts
Par viņu
Presenting the Doll House Adult Sex Doll – affordable, high-quality and terrific for spicing up your sex life. Released for sale with high quality TPE material, this realistic sex doll is equipped with the realistic skin texture to guarantee you are fully satisfied. This kind of structure enables a rich variety of positions, a metal frame provides longevity of usage.
All in all, purchasing the Doll House Adult Sex Doll for a hundred dollars give the consumer an excellent quality without compromising the experience. From a mere lonely heart seeking someone to talk to to whatever freaky desire you may have, this doll will meet all of your needs as far as sexual satisfaction is concerned, and this at a very affordable price, may I add.
Have the ultimate satisfaction have sex with the professional sex dolls designed in The Doll House collection.
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 163cm plus |
| Krūtis | 96 cm |
| Viduklis | 62 cm |
| Gurni | 94 cm |
| Rokas garums | 67 cm |
| Plecu platums | 35 cm |
| Teļu apcirknis | 31 cm |
| Augšstilba apkārtmērs | 51 cm |
| Kāju garums | 88 cm |
| Pēdas garums | 22,5 cm |
| Neto svars | 37 kg |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.