Apraksts
Par viņu
Vai jums kādreiz ir bijis viegli aizraut elpu svaigai un jaukai skaistulei, vienkārši stāvot vai guļot pludmalē? Sweetheart šeit sniedz lieliskas pludmales meitenes noskaņas viņas jaukajā bikini komplektā. Ak, kārdinājums noplēst šo mazo augšējo daļu un likt tām ideālajām krūtīm raudzīties uz tevi… tā ir forša pieredze! Nevainīgas, lielas, jaukas acis un seja, šī jaunā dāma noteikti liks jums gultā darīt visu iespējamo, un vissliktāk. Tad ir arī lieliskie mati. Kurš gan nevēlētos skaistumu ar lieliskiem matiem? Tas ir tas, ko jūs velciet, kad jums ir jāsaņem viņai mācība par to, kurš ir priekšnieks gultā!
Iegūstiet reālu dzīves pieredzi ar šo labā izmēra lelli, kas ir 170 cm gara.
Šī ir ļoti reālistiska pieaugušo mīlas lelle. Viņa nav gluži kā jebkura lelle, bet gan dabiska izmēra seksa lelles vīriešiem, īstiem vīriešiem! Viņa ir daudz augstāka par jebkuru viltotu seksa lelli vai lietotu īstu lelli. Viņa ir lieliska izvēle starp seksa leļļu rotaļlietām. Arī skats, ko vērts redzēt, runājot par kailām seksa lellēm. Ja vēlaties arī viņu brutāli izdrāzt pa dupsi, viņa ir lieliska anālā seksa lelle. Padomājiet par "kūku pie okeāna". *Pamirkšķināt*
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 170cm C kauss |
| Krūtis | 83 cm |
| Zem krūtis | 67 cm |
| Viduklis | 55 cm |
| Gurni | 85 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
| Neto svars | 37 kg |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.