Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 160 cm |
| Neto svars | 37 kg |
| Pilna krūtis | 85 cm |
| Zem krūtīm | 67 cm |
| Kauss | D |
| Viduklis | 63 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Mutiski | Neobligāti |
| Maksts | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Plecu | 37 cm |
| Arm | 67 cm |
| Kāja | 77 cm |
| Pēda | 22,5 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.