Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 158 cm |
| Krūškurvja augšdaļa | 85 cm |
| Krūškurvja apakšējā daļa | 72 cm |
| Viduklis | 58 cm |
| Gurns | 87 cm |
| Plecu | 35 cm |
| Kāju garums | 87 cm |
| Augšstilbs | 50 cm |
| Rokas garums | 68 cm |
| Zole | 22 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Mutes dziļums | 10 cm |
| Anālais dziļums | 15 cm |
| Neto svars | 38 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.