Apraksts
Par viņu
Cik maksā īsta seksa lelle? Ar to nepietiek, lai atturētu jūs no tā iegādes. Seksa lelles collicon ruber īpašumā ir daudz priekšrocību. Sekss ar lelli Hentai paver jūs seksuālai izpētei un nepiepildītām seksuālajām vēlmēm. Tomēr mums ir seksa lelles pielāgotu maksu forums, kas var palīdzēt jūsu apdomāšanā par reālas seksa lelles izvēli.
Reālās dzīves seksa lelles fucked video ir labākie ceļveži, kā sasniegt seksuālo maksimumu ar bbw mīlestības lelli. Kad jūs kļūstat labāks par seksa leļļu seksu, jūs sākat diktēt seksa tempu ar seksa lelli 135 elfs.
Leļļu seksa meitenēm ir dažāda izmēra krūtis, kas lieliski izskatās seksīgos krūšturos. Seksa lelles porno biezie augšstilbi tur tavu peni starp viņas kājām, kamēr tu iebāž savu peni. Seksa lelles klonēšana ir kļuvusi par tendenci, un to var redzēt seksa lelles Merilinas un Arianas grandes seksa lelles replikācijā.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 170 cm |
| Krūšu augšdaļa | 83 cm |
| Zem krūtīm | 58 cm |
| Viduklis | 56 cm |
| Gurns | 97 cm |
| Kāja | 90 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Neto svars | 40 kg |
Leļļu galerija










Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.