Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 163 cm |
| Krūšu līnija | 101 cm |
| Vidukļa līnija | 57 cm |
| Gūžas līnija | 106 cm |
| Plecu platums | 37 cm |
| Kāju garums | 80 cm |
| Rokas garums | 59 cm |
| Augšstilba līnija | 57 cm |
| Teļu līnija | 37 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Neto svars | 49 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija





















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.