Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 166 cm |
| Krūšu līnija | 80 cm |
| Vidukļa līnija | 57,5 cm |
| Gūžas līnija | 87 cm |
| Plecu platums | 38 cm |
| Rokas garums | 67 cm |
| Kāju garums | 104 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Augšstilba līnija | 46 cm |
| Teļu līnija | 30 cm |
| Neto svars | 37 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija





















































































Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.