Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 166 cm |
| Krūtis | 85 cm |
| Uz leju krūtis | 66 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Viduklis | 59 cm |
| Plecu | 41 cm |
| Rokas garums | 45 cm |
| Rokas garums | 16 cm |
| Kāju garums | 86 cm |
| Mutiski | 12 cm |
| Maksts | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Pēdas garums | 22 cm |
| Kakla apkārtmērs | 27 cm |
| Neto svars | 38 kg |
Leļļu galerija










Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.