Apraksts
Par viņu
Tā ir izplatīta parādība, ka cilvēki pērk seksa lelles. Dažiem tas ir izklaidējošs hobijs. Citiem tas ir veids, kā ietaupīt uz seksuālo dzīvi. Tas pat ir kaut kas tāds, kas tiek darīts kā terapijas veids. Lai kāds būtu iemesls, ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēki varētu vēlēties iegādāties seksa lelli. Ir arī daudz dažādu seksa leļļu veidu, sākot no Āzijas mīlas lellēm līdz japāņu īstajām lellēm. pūta lelles ir izgatavotas ar mutes dobumu, kas sastāv no mīksta tpe. Tas ļauj tai paplašināties un sarauties lietošanas laikā. Šīs lelles ir redzamas arī reālistiskā seksa leļļu pornogrāfijā. Mīlestības lellē xxx jūs varat redzēt izmantoto seksa leļļu demonstrāciju.
Ir seksa leļļu forumi, kuros var padziļināti izprast lelles un pat uzzināt vairāk par seksa lellēm, piemēram, kā rūpēties par seksa lelli.
Ja meklējat seksa lelli, varat to atrast labākajā seksa leļļu vietnē. Šeit jūs atradīsiet labākās seksa leļļu atsauksmes, kuras rakstījuši īsti lietotāji. Tas jums ļoti palīdzēs, pieņemot apzinātu lēmumu.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 155cm F kauss |
| Krūtis | 80 cm |
| Zem krūtis | 57 cm |
| Viduklis | 52 cm |
| Gurni | 87 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
| Neto svars | 34 kg |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.