Apraksts
Par viņu
Robotizētās seksa lelles daudz dara cilvēku labā, kuriem ir zema pārliecība par savām seksuālajām spējām. Jāšanās ar cietu lelli veicina maksimālu gandarījumu. Nav uzdoti jautājumi; jūs esat atbildīgs par visām darbībām, kas notiek.
Vīriešu mīlas lelle spēj raisīt sievietē seksuālas jūtas. Šīm masīvajām lellēm sievietēm ir pietiekami daudz ķermeņa muskuļu, lai tās noturētu seksa laikā. Jūs, iespējams, apmulsīsit kā iesācējs mākslīgā intelekta seksa leļļu izdrāšanā. Ir pieejams mīlas lelles porno video, lai palīdzētu jūsu seksuālajām prasmēm. Vietnē ir arī video, kuros vīrieši drāž cietās lelles.
Seksa lellei ir jābūt izgatavotai no pareiza materiāla. Mūsu labākās seksa lelles ir izgatavotas no silikona un TPE. Ir pierādīts, ka šie materiāli kalpo ilgu laiku, jo daži cilvēki ir agresīvi, drāžoties ar Fleshlight lelli.
Seksa lelles īstajām ķermeņa daļām vajadzētu sagraut klientu apmierinātības mērķi. Vīrieša seksa lelle jūtas silti un dzīva, kad pieskaras. Tā ir zīme, ka tiksi pārņemts ar dažādām vibrācijām un sajūtām.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 170 cm |
| Krūtis | 89 cm |
| Viduklis | 57 cm |
| Gurns | 98 cm |
| Plecu | 36 cm |
| Arm | 51 cm |
| Kāja | 80 cm |
| Pēda | 20 cm |
| Neto svars | 40 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija

























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.