Apraksts
Par viņu
Kas viņa ir? Nu, viņas vārds ir Monika un zēns! Vai seksa lelle Monika jums ir daudz ieplānojusi. Tieši no seksa lelles Ķīnas šī seksa lelle yael ir izsmalcināta, un jūs varat mums tajā uzticēties. Ar matiem, kas salikti zirgastē, Monika, varētu teikt, atgādina Arianas Grandes seksa lelli. Bet ar to divkosība beidzas. Milzu seksa lelle ir krūtis, izliektāka un platāka.
Labākais veids, kā aprakstīt piedzīvojumu pilno, burvīgo seksa lelli, būtu “augstākās kvalitātes TPE seksa lelle”, un tas ir ne tikai labākais veids, bet arī diezgan precīzs. Izgatavota no tirgū labākā TPE materiāla, šī līdzīgā seksa lelle Tori ir mīksta un ādai pieskarties, un tā ir lieliski piemērota cilvēkiem, kam patīk liela izmēra sievietes. Viņai ir masa visās pareizajās vietās, un, veicot atmuguriskus sitienus ar savu skaisto, juteklīgo dupsi, jums būs nepieciešams viņas vidukļa šarnīrs, lai tas neatlēktu.
Pats labākais ir tas, ka viņas seksa lelles skelets ir izgatavots no tērauda, tāpēc viņa var ieņemt jebkuru seksuālu pozu, nebaidoties no rūsas vai pārmērīgas piepūles. Lieciet viņai pieskarties pirkstiem, izliekt muguru, būt jūsu orālā seksa lelles spainītim vai saritināties bumbiņā. Neatkarīgi no tā, ko jūs no viņas vēlaties, jūs to dabūsit.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 164 cm |
| Krūtis | 88 cm |
| Viduklis | 58 cm |
| Gurns | 88 cm |
| Rokas garums | 67 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Neto svars | 43 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija




























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.