Apraksts
Par viņu
Meet up with the man of your ultimate satisfaction, the Orange Male Sex Toy which has a Big Ass feature. Made to serve all your most intimate fantasies and desires, this man sex toy is a sex machine that has a butt vagina that is so realistic that it will leave you craving for more. Created with high-accuracy that requires the highest quality materials, this sex doll has actually lifelike details and curves of a woman’s body.
Gain an experience of satisfaction that has never been reached before! Prove to our stunning orange mannequin that you are a craftsman who can uncover the truth about her body from the first mistake. Thanks to its strong yet soft silicone skin and articulation joints, you can relax while making it do plenty of things, boasting yourself in multiple positions at once, as the endless top-bottom exploration energetically continues.
Get over being alone with the Orange Sex Doll with a Big Ass, it can be used when real company is not there. Spice up your sex life at the moment with the Orange Sex Doll with a Big Ass – because the excitement of sexual satisfaction has no boundaries.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 158 cm |
| Krūšu augšdaļa | 85 cm |
| Zem krūtīm | 68 cm |
| Viduklis | 50 cm |
| Gurns | 85 cm |
| Kāja | 80 cm |
| Pēda | 19 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Neto svars | 30 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.