Apraksts
Par viņu
Our BodyBuilder Sex Dolly is impeccably designed especially for the fitness and bodybuilder lovers produced from TPE silicone love doll. This beautiful woman was created to become your dream-girl, who can satisfy your every wish, and she has such muscles!
Meet Joy Love Doll: a petite doll that has been designed to be more curvaceous; for endless joyful sessions of sex play any time at home. This Barbie-sized toy stands for intimacy should one desire it, or a simple distraction at any given time!
Some of these aspects includes realistic characteristics such as soft touch tangible skin like surface as well as movable joints to enable the changing of positions and detachable hair that is convenient for changing of styles. In addition, all part of the dolls are sealed to avoid water penetration and as a result, washing is done instantly after use.
Buy one of these now and be amazed with the fabulous happiness given by these awesome dolls – they are so much better than can you imagine!
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 158 cm |
| Krūšu augšdaļa | 82 cm |
| Zem krūtīm | 51 cm |
| Viduklis | 44 cm |
| Gurns | 80 cm |
| Kāja | 85 cm |
| Pēda | 19 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Neto svars | 30 kg |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.