apibūdinimas
Apie ją
Aštuonkojų sekso lėlė turi daug dydžių įdėklų, kad sekso metu galėtumėte mėgautis sveikata. Su azur lane sekso lėlė, jums nereikia atsižvelgti į kieno nors jausmus. Seksualinio pasitenkinimo siekimas su gėjų sekso lėle bus apdovanotas daugybe orgazmų.
Kaip viena patikimiausių sekso lėlių svetainių, siūlome įperkamų ir prabangių realistinių sekso lėlių asortimentą. Nuogų anime figūrėlių sekso lėlių nuotraukos yra skirtos jūsų seksualiniam lygiui padidinti, kai nesinori sekso.
Dauguma sekso lėlių forumų nusprendė, kad sekso lėlė 6 pėdų tinka aukštiems žmonėms. Violetinė sekso lėlės suknelė skirta priglusti ir paryškinti meilės lėlės formą. Sex doll ass wiyh fleslight padeda lengvai judėti sekso metu. Įsitraukimas į „reddit“ tikrą lėlių seksą padeda be kliūčių realizuoti savo seksualines fantazijas.
Matmenys
| Aukštis | 171 cm |
| Svoris | 31,5 kg |
| Krūtys | 80 cm |
| Po krūtine | 63 cm |
| Juosmuo | 59 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pečius | 37 cm |
| Šlaunis | 50 cm |
| Pėda | 22 cm |
| Makštis | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.