apibūdinimas
Apie ją
tai labai tikroviška juodmedžio sekso lėlė. Toks, kuris buvo sukurtas taip, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Taigi, jei esate paauglys, pirmą kartą dulkina sekso lėlę. Galite mėgautis labiausiai pribloškiančiu seksu, kurį kada nors turėjote.
Be to, ši vyriška sekso lėlė suaugusiųjų lėlė yra tikroviška pagal užsakymą pagaminta sekso lėlės kūno lėlė. Tai reiškia, kad šios Isabel Kokos sekso lėlės vaizdo tikra lėlė yra tikroviško dizaino, specialiai pritaikyto jūsų poreikiams. Taigi, jei domitės indiškomis šokių lėlėmis. Ši sekso lėlė yra geresnė nei tikras daiktas jūsų unikaliems poreikiams.
Be to, mūsų liemens sekso lėlių gamykla yra viena geriausių pasaulyje. Taigi geriausias trijulės sekso lėlės reddit įrašas tikriausiai yra apie vieną iš mūsų tikrosios sekso lėlių. Taigi, galite tikėtis apatinės sekso lėlės pusės, kuri atrodys taip pat gerai ir atrodys taip pat tikroviška kaip aukščiausios kokybės tikroji sekso lėlė.
Matmenys
| Grynas svoris | 15,43 svaro / 7 kg |
| Bendras svoris | 20,94 svaro / 9,5 kg |
| Makšties ilgis | 6,3 colio / 16 cm |
| Išangės ilgis | 5,12 colio / 13 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 24,41 colio / 62 cm |
| Po krūtine | 16,54 colio / 42 cm |
| Kojų apimtis | 13,39 colio / 34 cm |
| Kojos ilgis | 1,18 colio / 3 cm |
| Sėdėjimo aukštis | 13,98 colio / 35,5 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.