apibūdinimas
Apie ją
Įsivaizduokite, koks laimingas jausitės, kai išpakuosite savo sekso lėlę kaip 4 pėdų ilgio sekso lėlę Amazon. Ši sekso paauglių lėlė, į kurią žiūrite, vadinasi Sofija. Jos šiltas Atėjo laikas apkabinti, pagaliau galite paleisti ir padėti galvą ant jos minkštų tikroviškų krūtų. Taip pat galite pasimėgauti savo pasirinkta sekso lėlė, kuri dulkina.
Pats geriausias dalykas turint tokią tikrovišką didžiulę sekso lėlę su asilais yra tai, kad ji yra autentiška ir itin patvari. Su jos ilgomis lanksčiomis kojomis ir mažu juosmeniu galite išbandyti įvairius sekso stilius, kaip norite. Seksuali Sofijos meilės lėlė sukurta taip tiksliai ir rūpestingai, kad dabar ji labai seksualiai traukia.
Doujin sekso lėlės apykaklę taip pat galima nešioti ant Sofijos kaklo, jei norite. Sušiktos silikoninės sekso lėlės sekso lėlės liemens jodinėjimas vaikinas išdulkina geriausią sekso lėlę ir net vaikinas, dulkinantis sekso lėlę, yra įmanomas su amžinai seksualia Sophia.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 153 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 77 cm |
| Po krūtine | 61 cm |
| Juosmuo | 55 cm |
| Klubas | 78 cm |
| Kojos | 80 cm |
| Pėda | 18 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Grynas svoris | 29 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.