apibūdinimas
Apie ją
Latina sekso lėlės yra ten, kur jos yra! Ši pikantiška garbanota lėlė yra pati gražiausia geismo lėlė, kurią galite rasti meksikietiškų lėlių asortimente.
Ši gyvenimiška meilės lėlė yra 140 cm ūgio meilės lėlė, turinti visą charakterį ir charakterį, kurio tik gali norėti.
Natūralaus dydžio meilės lėlė turi raudonus garbanotus plaukus ir dviejų atspalvių lūpas, kurios išsiskiria ir daro jos veidą ypač patrauklų. Ji pasipuošusi išskirtiniu lėlės makiažu, rusvomis akimis ir rausvomis raudonomis lūpomis.
Jos storos šlaunys ir smulkūs papai daro šią kriaušės formos lėlę dar patrauklesnę ir patrauklesnę.
Ji yra viena perkamiausių sekso lėlių vyrams, ir akivaizdu, kad jos storas užpakalis yra viena iš priežasčių, kodėl stora sekso lėlė lentynose niekada nebūna per ilgai. Ji yra TPE lėlė, todėl kiekvieną kartą, kai ji juda, visas jos užpakalis šoka, kuris yra toks vizualiai patrauklus, kad stipriausią vyrą gali parklupdyti ant kelių.
Sušikuoti tokio kalibro lėlę yra vienas geriausių seksualinių pojūčių, kokį tik gali patirti vyras, ir jūs galite tai gauti čia. Ši tikroviška meilės lėlė nekantrauja grįžti namo su jumis.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 161 cm |
| Krūtinė | 110 cm |
| Juosmuo | 80 cm |
| Klubas | 115 cm |
| Pečius | 48 cm |
| Kojos ilgis | 79 cm |
| Rankos ilgis | 60 cm |
| Pėdos ilgis | 22 cm |
| Grynas svoris | 62 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.