apibūdinimas
Apie ją
Motociklas, pagamintas iš sekso lėlės, pristato kūrinį, kuris prieštarauja sutartims ir suteikia malonumo sampratai naują prasmę. Sukurtas su dideliu pomėgiu, kad suteiktų vartotojams geriausią važiavimo patirtį. Sukurta kaip patogiausi ir detaliausi mūsų batai.
Mūsų sekso lėlių motociklai yra pagaminti iš medžiagos, kurią panaudojus galima perdirbti, kad aplinka būtų švaresnė ir vėl pasitenkintų smagiai leistis ant ratų.
Tapkite aktyviu vienos iš sparčiausiai augančių klientų auditorijų, turinčių tiesioginės patirties mūsų motociklų išskirtinumo sekso lėlės pavidalu, nariu.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 158 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 82 cm |
| Po krūtine | 51 cm |
| Juosmuo | 44 cm |
| Klubas | 80 cm |
| Kojos | 85 cm |
| Pėda | 19 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Grynas svoris | 30 kg |
Lėlių galerija























































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.