apibūdinimas
Apie ją
Žinai, gal visos kitos meilės lėlės tau ne tokios smagios. Galbūt jie per šviesūs arba per šviesūs, bet dėl to mes čia. Susipažinkite su šia 140 cm sekso lėlė Eva. Eva nėra didelė krūtinė meilės lėlė, tačiau meilės lėlė „neklaužada neiko“ turi dideles savo krūtis.
Galva uždengta dangteliu, surišti plaukai ir juoda apranga, belieka stebėtis, ar ji teisėsaugos pareigūnė. Ir nustebimas, ji yra!
Daug kur parduodamos trottla lėlės, kurios jums nepatiks, bet ne mes!
Jos kokybiški plaukai sutvirtinti galvoje, todėl sekso metu galite drąsiai į juos kištis savo malonumui. Be to, jis toks ilgas. Galbūt galite jį panaudoti ir jai plakti.
Jums patiks įvairūs žaidimai su ja, net jei ji nėra sekso lėlė Luna ar Disney sekso lėlė.
Rinkoje yra daug anime silikoninių lėlių, tačiau nedaugelis iš jų turi tokio tipo atviruką ar net tokį įdegį! Be to, ji kaip a
Jessica Ryan yra tokio kūno sekso lėlė. Žinau, kad visi nori.
Ji taip pat yra sekso lėlė hermafroditė, turinti abu organus malonumui.
Kas vėl ką nors pasakė apie keistas Kim meilės lėles?
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 165 cm |
| Biustas | 91 cm |
| Juosmuo | 52 cm |
| Klubas | 89 cm |
| Pečius | 34 cm |
| Ranka | 50 cm |
| Kojos | 88 cm |
| Pėda | 19 cm |
| Grynas svoris | 35 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.