apibūdinimas
Apie ją
Norite įsigyti tobulą juodą vyrišką sekso lėlę pagal savo poreikius? Ši sekso lėlės bandomoji tikroji lėlė sujungia vizualumą, tekstūrą ir funkcionalumą, kad būtų tikrai įtraukianti seksualinė patirtis. Pirma, ši geminoidinė f sekso lėlė jus vizualiai stimuliuoja, nes tiesiog yra išsami ir tikroviška. Taigi, sekso žaislas „Amazon“ siūlo geriausią kokybę, kokią galima rasti „tpe love sex“ lėlėje.
Be to, ši 400.00 $ sekso lėlė puikiai papildys bet kokią tikrovišką sekso žaislų kolekciją. Taigi ši sekso lėlė skamba kaip tikra. Taigi, jei domitės sekso lėlėmis nemokamai, žiūrėkite tikrą lėlę internete. Šioje sekso lėlėje Yoshi yra viskas, ko reikia jūsų seksualiniams poreikiams patenkinti. Taigi mažos sekso lėlės dizainas žada dar aukštesnę kokybę ir labiau įtraukiantį stimuliavimą.
Matmenys
| Grynas svoris | 19,62 svaro / 8,9 kg |
| Bendras svoris | 25,13 svaro / 11,4 kg |
| Makšties ilgis | 5,91 colio / 15 cm |
| Išangės ilgis | 6,1 colio / 15,5 cm |
| Kojų apimtis | 18,11 colio / 46 cm |
| Kojos ilgis | 0,79 colio / 2 cm |
| Sėdėjimo aukštis | 9,06 colio / 23 cm |
| Klubų plotis | 11,42 colio / 29 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.