apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 150 cm |
| Biustas | 71 cm |
| Po krūtine | 56 cm |
| Juosmuo | 51 cm |
| Klubas | 81 cm |
| Pečius | 32 cm |
| Ranka | 45 cm |
| Ranka | 17 cm |
| Kojos | 91 cm |
| Pėda | 20 cm |
| Burna | 13 cm |
| Makštis | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Penisas | 18 cm |
| Grynas svoris | 29 kg |
Lėlių galerija





















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.