apibūdinimas
Apie ją
Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą galvojant apie sekso lėlę, yra tikroviškos lėlės su tikra oda, plaukais ir akimis vaizdas. Šios mielos suaugusiųjų meilės lėlės yra pagamintos iš silikono arba TPE (termoplastinių elastomerų). Jie turi beveik tikrovišką pojūtį ir gali būti pritaikyti beveik bet kokiai fantazijai, kurią tik galite įsivaizduoti. Suaugusiųjų meilės lėlė yra tikroviška seksualinė lėlė. Jo kūnas su daugybe išlinkimų ir anatomiškai teisinga makštis bei išangė, leidžianti įsiskverbti į seksą. Šios mielos suaugusių sekso lėlės netgi turi atverčiamą žandikaulį, kuris atsidaro ir užsidaro oralinio sekso metu. Jis turi specializuotą odos tekstūrą, atspindinčią skirtingas etnines grupes. Jis yra lengvas ir lengvai tinka bet kokiai seksualinei padėčiai, kurią norite atlikti.
Šios suaugusiems skirtos silikoninės lėlės mergaitėms yra padengtos silikonine guma, o ant silikono sluoksnio yra plastikinė oda, kad patirtis būtų tikroviškesnė. Yra daug priežasčių, kodėl žmonės renkasi mažas suaugusių meilės lėles, o ne tikras moteris, tačiau dažniausia priežastis yra pramoga, fantazija ar net praktikos tikslai, kaip bučiuotis.
Bučiavimasis yra viena iš esminių geros preliudijos prieš seksą bruožų, tačiau ši bučiuojanti sekso lėlė yra sekso žaislas, imituojantis bučiavimosi su kitu žmogumi jausmą. Tai puikiai tinka tiems, kurie nori patirti kažką naujo savo seksualiniame gyvenime, bet nėra pasiruošę įsipareigoti. Daugelis žmonių mano, kad silicio sekso lėlės yra brangios, tačiau šios nebrangios sekso lėlės yra daug pigesnės ir jas galima įsigyti neviršijant savo biudžeto.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 158 cm |
| Biustas | 94 cm |
| Juosmuo | 49 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pečius | 32 cm |
| Ranka | 50 cm |
| Kojos | 83 cm |
| Pėda | 19 cm |
| Grynas svoris | 33 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija




















































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.