apibūdinimas
Apie ją
Visi nori fantastiško kūno, visi nori kūno, kuris pro šalį apsuktų galvą, bet tikriausiai dauguma atsisako dėti pastangas.
Na, sunkus darbas ieškant tobulo kūno, kai kūno savininkas atsisako įdėti darbo. Bet čia yra fantastiškas korpusas kaip tik jums, šis kūnas išliks tobulas ir unikalus ir nereikės įdėti daugiau darbo, išskyrus įprastą valymą.
Ši tikroviška sekso lėlė Yuri yra jūsų tobulo kūno lėlė. Ši seksuali sekso lėlė yra trenkiančio ir seksualaus kūno. Niekada nepavargtumėte į tai žiūrėti.
Įsigiję šią sekso lėlę suprasite, kaip nuostabus kūnas gali būti nuostabus dalykas. Ši tikroviška sekso lėlė skleidžia puikų sekso patrauklumą, kuris visada pakels nuotaiką. Šis silikoninis tvirtas sekso lėlės korpusas yra fantastiškas ir unikalus. Ji tokia miela lėlė, ir visa ja pasidalins su jumis.
Įsivaizduokite, kad ranka per visą kūną ir liežuvis laižo šį tobulą kūną, kad gautumėte jį lydintį fantastišką skonį. Jūs nenorite miegoti ant šios fantastiško kūno meilės lėlės. Tiesiog nueikite į sekso lėlių parduotuvę ir pasiimkite šią mielą lėlę, kad galėtumėte mėgautis nuostabiu jos kūnu.
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 158 cm |
| Krūtinė | 82 cm |
| Juosmuo | 44 cm |
| Klubas | 80 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Grynas svoris | 30 kg |
Lėlių galerija













Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.