apibūdinimas
Apie ją
Sekso lėlė Kopen siūlo ne tik seksą. Vienoje meilės lėlėje gausite patikėtinį, seksualinį partnerį ir glamonės bičiulį. Gerai matyti marihuaną rūkančią sekso lėlę, nes jos kūnas nuo to nepaveiks. Mergina, užhipnotizuota tapti sekso lėle, yra nesavanaudiška ir paklūsta jūsų seksualiniams poreikiams.
Natūralaus dydžio sekso lėlės citatos naudojamos siekiant padidinti supratimą apie didelės sekso lėlės naudą. Ieškodama internete sekso lėlės, kurią galiu sau leisti, pamatysiu prieinamą sekso lėlę močiutei.
Kai reddit mergina joja sekso lėle, skiriasi, kaip jai sekasi po seksualinės kulminacijos. Dėl naujosios 2018 m. sekso lėlės seksu galima mėgautis, o ne baimintis ar priverstinai. Po kiekvieno sekso seanso su didžiąja sekso lėle reikia išvalyti.
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 170 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 101 cm |
| Po krūtine | 59 cm |
| Juosmuo | 56 cm |
| Klubas | 97 cm |
| Kojos | 87 cm |
| Pėda | 21 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Grynas svoris | 44 kg |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.