apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 162 cm |
| Biustas | 90 cm |
| Juosmuo | 72 cm |
| Klubas | 95 cm |
| Ranka | 71 cm |
| Pečių plotis | 43 cm |
| Kojos ilgis | 88 cm |
| Pėdos ilgis | 25 cm |
| Varpos ilgis | 20 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 49 kg |
Lėlių galerija



























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.