apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 170 cm |
| Krūtinė | 80 cm |
| Juosmuo | 68 cm |
| Klubas | 90 cm |
| Pečių plotis | 36 cm |
| Rankos ilgis | 50 cm |
| Rankos ilgis | 15 cm |
| Kojos ilgis | 80 cm |
| Šlaunų linija | 52 cm |
| Blauzdos linija | 33 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Burnos gylis | 10 cm |
| Makšties gylis | 14 cm |
| Analinis gylis | 10 cm |
| Grynas svoris | 42 kg |
Lėlių galerija

























































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.