apibūdinimas
Apie ją
Pristatant labiausiai jaudinantį modelį, pristatytą 2018 m., anoreksiška sekso lėlė šiuolaikišku kūnu, pagaminta išskirtinai iš aukščiausios klasės vinilo, buvo pristatyta žaislų pasauliui – tik įsivaizduokite, kas yra abstraktus kūrybiškumas! Šis meno kūrinys negali būti lyginamas su niekuo; sekso lėlė yra superrealistiška pačiu puikiausiu būdu, ir bet kuris šio produkto vartotojas būtų nustebęs. Netgi sekso lėlę kuria talentinga technika pagal specialistų nurodymus ir šiuolaikines technologijas, o tai užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir maksimalų komfortą.
Bet jei jūsų kūno masė yra savavališka ir turite minkštų išlinkimų, tuomet jūs turite užsisakyti anoreksiškų seksualinių lėlių. Oda yra lygi, o figūrų galūnių sąnariams taip pat reikia minimalių pastangų sulenkti 35 , o tai leidžia neribotą skaičių pozicijų ir įtaigų intymumą, kad ir ką subjektas ketina daryti.
Smagiai mėgaukitės, nes jausitės stulbinančiai. Praleiskite laiką su mūsų aukščiausios kokybės anoreksiškomis sekso lėlėmis – nėra geresnio pasirinkimo rinkoje!
Dabar tiesiog išbandykite!
Matmenys
| Medžiaga | TPE galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 158cm H-puodelis |
| Pečius | 31 cm |
| Viršutinė krūtinė | 89 cm |
| Apatinė krūtinė | 59 cm |
| Juosmuo | 56 cm |
| Klubas | 101,5 cm |
| Šlaunies apimtis | 54 cm |
| Blauzdas Girtas | 32 cm |
| Kojos ilgis | 82 cm |
| Pėdų ilgis | 21,5 cm |
| Grynas svoris | 41 kg |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija




















































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.