apibūdinimas
Apie ją
Jei turite lėlės fetišą ir norite sukurti savo kolekciją arba pradėti ją sukurti, ši vyriška sekso lėlė jums puikiai tiks. Šis gražuolis savo bruožais ir tankiais antakiais turi lėlės galvą su plaukais. Tai puikus seksas, ypač jei jums labiau patinka tikroviškos sekso lėlės su charakteriu.
Jo silikoninė lėlės galva ir kaklas veda į gražiai pagamintą lėlės liemenį, plaukuotą ir labai panašų į žmogų. Jis turi spenelius, pritvirtintus prie tvirtų, raižytų pečių, o visą kūną dengianti sekso lėlė turi išpuoselėtas šlaunis ir gražų, nemažą lėlės penį. Galite tai pritaikyti ir turėti nuimamą įdėklą ir lėlės pūlingą arba fiksuotą, kuris lieka vietoje, kad būtų lengviau prižiūrėti.
Hiperrealistiška sekso lėlė taip pat yra bučiuojanti lėlė ir daugelyje sekso lėlių svetainių buvo įvertinta kaip geriausia metų vyriška bučiuojanti lėlė. Galite surišti su juo lūpas ir dalytis intymumu su juo, kol tu dulkiniesi, o geriausia dalis yra metalinis skeletas, leidžiantis jam sulenkti visais įmanomais būdais.
Jis ne tik yra jūsų kolekcijos premija už savo išvaizdą, bet ir žino, kaip naudotis savo kūnu. Leisk jam panaudoti tai tau, ką tu sakai?
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 157 cm |
| Krūtinė | 94 cm |
| Juosmuo | 67 cm |
| Klubas | 115 cm |
| Pečius | 43 cm |
| Kojos ilgis | 70 cm |
| Rankos ilgis | 60 cm |
| Pėdos ilgis | 19 cm |
| Grynas svoris | 51 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija

























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.