Leírás
Róla
Ha megpróbáltál rávenni egy szexi lányt, hogy jöjjön ide, és ő csak nyafog, nyafog, nyafog, ne pazarold tovább az idejét, a pénzét és az értékes energiáit. Nem kell az utolsó aprópénzt sem a zsebében költenie, hogy megkapja a vágyott és megérdemelt örömöt. Édesem itt van minden izgalomért, amit a farkad adhat neki. Egy ilyen slampos, szexi szépségen sohasem vannak olyan foltok, mint egy taknyos kis köcsögön. Ő a tiéd, ő tiszta, és kockázatmentes. A farkad lesz az első és az utolsó, aki hozzáér, ha úgy kívánja.
Kinézete és eszközei, göndör fekete haja, nagy mellei és tökéletes puncija a szexi férfibabák listájának élére teszik. Ha olyan női szerelmes babákról van szó, mint ő, soha nem fáradnak el, viszont TE SOHA nem fogsz megunni őket. Ha őrült fantáziáid voltak egy lányról egy szexbabával, egy édes leszbikus vagy meleg szerelmes babával, ő minden, amire valaha is vágytál a szerepre. A 158 cm-es szexbabák ára valójában nagyon kedvező. Nagyon szexi igazi baba, hihetetlenül valósághű vonásokkal. Ennek a szexbabák puncinak az érzése rendkívül édes, és ez az úgynevezett "lédús punci" valós változata.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 159 cm A csésze |
| Mellbőség | 72 cm |
| Mell alatt | 60 cm |
| Derék | 54 cm |
| Csípő | 92 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Orális mélység | 13 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 37 kg |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.