Leírás
Róla
Alma az egyik legjobb szilikon szerelmes babánk. Ennek az az oka, hogy az Alma az egyik legjobb félszilárd szilikon szexbaba a piacon. Ennek az olcsó szilikon babának a részletgazdagságának és innovációjának köszönhetően Alma rendelkezik a teljes testű szexbabák összes tulajdonságával és jellemzőivel, ennek ellenére az ára nagyon kedvező.
Ezenkívül ez a valódi szexbaba nagyon nagy figyelmet fordít a részletekre, mind a látvány, mind a megjelenés és a textúra tekintetében. Ez azt jelenti, hogy ez a valósághű szexbaba egyszerre néz ki, és nagyszerű érzés megérinteni, simogatni, szorítani, simogatni és felfedezni.
Sőt, szép arcának köszönhetően, amely tökéletesen kombinálható szexi gömbölyű testével, Alma nagyon kellemes élményt kínál, miközben a testét és szexi íveit fedezi fel a kezével, valamint feszes, bordázott és valósághű textúrájú hüvelyi és anális járatait a farkával.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 160 cm |
| Mell | 98 cm |
| Mell alatt | 70 cm |
| Derék | 66 cm |
| Csípő | 105 cm |
| Kar hosszúság | 64 cm |
| Vállszélesség | 40 cm |
| Borjú vonal | 37 cm |
| Comb vonal | 56 cm |
| Láb hossz | 74 cm |
| Lábméret | 22 cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 46 kg |
Baba Galéria
























Vélemények
Még nincsenek értékelések.