Leírás
Róla
A valódi szilikon szexbabák minden szexuális tulajdonsággal rendelkeznek, amit csak ismersz. Az „erotikus hangzásra” specializálódott, és sok férfit megtanít arra, hogyan lehet jobb szeretője a nőjének az ágyban. Ő egy nagy fenekű szilikon szerelmes baba. Anális fasz babákat keresel? Megérkeztek a felnőtt méretű babáink. A legjobb szexuális élményt nyújtják. Győződjön meg róla, hogy van néhány észbontó mozdulata és szexuális pozíciója, amellyel téged is meglephet! Nem meglepő az egyik legsportosabb szexbabánk számára.
A szilikon szerelmes babának hússzínű hüvelye van. Ez a hüvely feszes, és minden lehetséges érzetet biztosít, miközben behatol. Szuper hajlékony teste van, mint egy nagy fenekű szilikon babának, szóval ne felejtsd el beszerezni a Kamasutra másolatát. Bár ő egy animált szexbaba, valószínűleg meg tudja csinálni a könyvben leírt szexuális pozíciók közül mind a 245-öt!
A legtöbb baba szilikonból készül, amely tartós, csúszásmentes anyag. A szilikon szexbabák tartósak. Bár lehet, hogy nem érzi jól magát, ha szexbabát kap. Tekintse meg a rendelkezésre állás és a szexuális kizárólagosság előnyeit. Bármit megtehetsz ezzel a valósághű szerelmes babával. Nincs panasz. Fogd meg ezt a szilikon szerelmes babát, amíg még szingli! Az animált szexbaba arra vár, hogy megöleljen és szeretkezzen veled.
A szexuális önbizalom megszerzése a hálószoba játékban olyan dolog, amire minden testnek vágynia kell.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 168 cm |
| Mell | 82 cm |
| Mell alatt | 70 cm |
| Derék | 63 cm |
| Csípő | 97 cm |
| Kar hosszúság | 68 cm |
| Vállszélesség | 40 cm |
| Borjú vonal | 34 cm |
| Comb vonal | 53 cm |
| Láb hossz | 80 cm |
| Lábméret | 23 cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 40 kg |
Baba Galéria
































Vélemények
Még nincsenek értékelések.