Leírás
Róla
Presenting the ultrahuman aphrodisiac – a sex doll torso UK for all your close affairs. Thoroughly made of first-class materials and designed to perfection, the sex doll torso is a truly magnificent one and it is 70cm high, thus you can enjoy real-life sex in your home. The sky is the limit as you unfurl your fantasies here where you can touch this figurine with the warm life-like skin and finally the curves will make you be back for the next round again and again. Naturally, sex drive is a powerful force that can rock your socks off and that is why this master craftsmanship calls for all kinds of suchlovers to immerse themselves in the trulyspiritednautic adventure we are about toor on sightseeing we are planning to stand for the lifetime with these figurative that are exclusively created and too the handmade anime doll that will spiritually visualizethethathumanimagedentityyou currentlyhaveissmooth. Bring your sex into a new dimension with the anime sex doll 70cm; let the fun never end!
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 158 cm |
| Felső mell | 85 cm |
| Mell alatt | 68 cm |
| Derék | 50 cm |
| Csípő | 85 cm |
| Láb | 80 cm |
| Láb | 19 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Orális mélység | 12 cm |
| Nettó tömeg | 30 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.