Leírás
Róla
Az egyik legjobb minőségű realsex szexbabát szeretnéd megvásárolni a piacon? Ha valósághű, nyitott szájú szexbabára van szüksége vaginális és anális lehetőségekkel. Ez a szexbaba 18 igazi baba a legjobb választás az Ön számára. A funkcionalitás, a hússzerű textúrák és a jól részletezett élet, mint a szép megjelenés kombinációjának köszönhetően. Ez a valósághű szexbaba videós szerelmes baba teljesen magával ragadó szexuális találkozást biztosít.
Továbbá, ellentétben a legjobb kézi baba szexjátékkal. Ez az igazi szexbaba, a Solinda love baba szinte igazi embernek érzi magát. Azáltal, hogy sokkal többet nyújt, mint pusztán lyukakat, amelyekbe beletömheti a péniszét. Ezért egy robotbaba szexbaba kibaszott gif baba olyan vonzónak ígérkezik, mint az igazi. Ez teszi ezt a sztár kurva szexbabát egy jól kikerekített intim társsá. Tehát, ha valódi élethű szexbabát szeretne vásárolni, kopasz dizájnt. Még egy szexbabával is élvezheti az intenzív fát.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 152 cm |
| Mellbőség | 75,5 cm |
| Mell alatt | 55 cm |
| Derék | 52,5 cm |
| Csípő | 97 cm |
| Váll | 35 cm |
| Kar hosszúság | 48 cm |
| Tenyér | 15,5 cm |
| Láb hossz | 71 cm |
| Láb | 20,5 cm |
| Hüvely | 18 cm |
| Végbélnyílás | 16 cm |
| Súly | 30 kg |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.