Leírás
Róla
Ez a szintetikus férfi szexbaba pornó doli kiváló kiegészítője szexjátékgyűjteményének. Ennek az az oka, hogy ez a valósághű „szintetikus szexbaba-képek” baba egyesíti a megjelenést, az érzést és a funkcionalitást. Az eredmény egy teljesen lekerekített bbdoll szexbaba. Olyan, amely biztosítja a teljes szexuális elégedettséget.
Ezen túlmenően ez a nepi szexbaba a valósághű igazi babák minden legjobb tulajdonságával rendelkezik. A szűk, bordázott és jó textúrájú szexbaba-ujjból. Minden részén jelen van a húsos ívekben.
Ezt a valósághű férfi szexbabát úgy tervezték, hogy tartós legyen. Így hosszú ideig tartó önbizalmat gerjeszt. Így élvezheti a ducit szexbabák fantáziájával.
Sőt, ez a szexbaba, a nagy fenékmellű igazi baba a szexuális kielégülés teljes skáláját teszi teljessé. Ezért ez a szerelmes baba cukorka szexvideó igazi baba jól érzi magát, élethűen néz ki, és a legtöbb szexuális tevékenységre képes. Ráadásul az igazi súlyú szexbaba tökéletesen kezelhető.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 160 cm |
| Csésze | C |
| Mellbőség | 80 cm |
| Mell alatt | 61 cm |
| Derék | 55 cm |
| Csípő | 80 cm |
| Váll | 34 cm |
| Kar hosszúság | 48 cm |
| Tenyér | 17 cm |
| Láb hossz | 93 cm |
| Láb | 20 cm |
| Hüvely | 18 cm |
| Végbélnyílás | 16 cm |
| Súly | 30,18 kg |
Baba Galéria





















Vélemények
Még nincsenek értékelések.