Leírás
Róla
A pornóbabák az új technológia a pornográfiai iparban és a szexuális wellness területén. Különböző formájúak, formájúak és méretűek. A pornóiparban is széles körben használták őket. A pornó szexbabák tpe anyagokból készülnek, és nagyon hasonlítanak az emberi anatómiára, némelyiknek száj- és anális üreg is van.
Van egy felnőtt szerelmes baba, amelynek ugyanolyan testmérete van, mint egy normál nőnek. Puha mellei és szép seggei vannak. Ezek a babák örömteli célokra készültek. A gót szexbabák goth karakterek témái. Ezek sötétebb színben kaphatók. A goth vagy sötét témákat kedvelők számára ezek tökéletesen illeszkednek. A barna szexbabák olyan szerelmes babák, amelyek egy barna hölgyre hasonlítanak. Témája túl vonzó azoknak a felhasználóknak, akik vonzódnak a barnákhoz. A szexbabák legjobb része az, hogy nagymértékben testreszabhatók. Megőrülhetsz, és megépítheted a saját tökéletes hölgyedet. A nagy mellektől a cicikig, de mindent megkaphatnak. Ha szereted a fújást, jöhet egy puha szájüreg, amely csak neked való. A babákat puha szexbaba tároló tokkal szállítjuk, hogy az idővel is megőrizze minőségét.
A szex szerelmi baba itt van, ne hagyd, hogy az őrület elmúljon melletted.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 161 cm-es E pohár |
| Mellbőség | 93 cm |
| Mell alatt | 73 cm |
| Derék | 62 cm |
| Csípő | 102 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Orális mélység | 13 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 48 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.