Leírás
Róla
Custom email greetings for a new arrival of life-like dolls in Canada: I took it a step further and decided to search for the WM Sex Doll 156cm B Cup. Nothing is arbitrary with detailing, the aim of creating it is not accidental- it is a sexual mate. She has nice height of 5’6” and she has nice body build decent figure attractive and enchanting boobs and she also has sensitive skin. The head and facial features are made with a better material and skillful artists to ensure that this doll was designed with great imagination to resemble real human beings. Of course all of her joints are not only custom and that build however is truly unparalleled; so I am told no fantasy you ever could have could be possibly left unfulfilled. Enjoy the fantastic opportunity of owning stunning realistic mannequins made by one of the leading companies, WM – we are glad to meet you in Canada!
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 168 cm |
| Mellméret | F |
| Teljes mell | 90 cm |
| Derék | 59 cm |
| Csípő | 90 cm |
| Láb | 22 cm |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 12 cm |
| Nettó tömeg | 41 kg |
Baba Galéria























Vélemények
Még nincsenek értékelések.