Leírás
Róla
A Madelle az egyik szilikon szexbabánk, amely a legújabb és legjobb anime életnagyságú szexbabák jellemzőivel rendelkezik, és biztosan élvezni fogja. Ennek az az oka, hogy ez az apró szexbaba valósághű megjelenésű vonásainak és textúrájának köszönhetően mindent tartalmaz, ami ahhoz szükséges, hogy kedvenc hálószobád legyen.
Ráadásul a Madelle minősége jobb, mint amit a legtöbb anime életnagyságú szexbabában talál. A legújabb technológiának köszönhetően ez a szintetikus életnagyságú baba kedvezően versenyez a legjobb szintetikus életnagyságú babákkal. Ezért, mint a legtöbb szex-barbie baba, Madelle is megrázza a világot.
A legdrágább babamárkák a szintetikus anime életnagyságú szexbabáik megjelenésére és tapintására összpontosítanak, hogy a lehető legjobb élményt nyújtsák, amikor szexbabát használsz szexuális szükségleteid kielégítésére. Madelle részletgazdagságának köszönhetően kétségtelenül élvezni fogja minden vele töltött pillanatot.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 164 cm |
| Mell | 81 cm |
| Mell alatt | 60 cm |
| Derék | 59 cm |
| Csípő | 103 cm |
| Kar hosszúság | 57 cm |
| Vállszélesség | 38 cm |
| Borjú vonal | 34 cm |
| Comb vonal | 56 cm |
| Láb hossz | 75 cm |
| Lábméret | 22 cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 42 kg |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.