Leírás
Róla
ez egy nagyon realisztikus ébenfa sexdoll. Olyan, amely a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően készült. Ezért ha tini vagy, először szex babát bassz meg. Élvezheti a valaha volt legelképesztőbb szexet.
Továbbá ez a férfi felsőtestű szexbaba felnőtt baba valósághű, egyedi készítésű szexbabatestű baba. Ez azt jelenti, hogy ennek az Isabel kokos szexbaba valódi videobabának valósághű kialakítása van, kifejezetten az Ön igényeinek megfelelően. Ezért, ha szereti az indiai táncos babákat. Ez a szexbaba jobb, mint a valódi, az Ön egyedi igényeinek megfelelően.
Ráadásul a törzs szexbaba gyárunk a világ egyik legjobbja. Ezért a legjobb hármasban szexbaba reddit bejegyzés valószínűleg az egyik valódi szexbabánkról szól. Tehát egy szexbaba alsó felére számíthat, amely ugyanolyan jól néz ki, és ugyanolyan valósághű, mint egy prémium szexbaba.
Méretek
| Nettó tömeg | 15,43 font / 7 kg |
| Bruttó súly | 20,94 font / 9,5 kg |
| Hüvelyi hossz | 6,3 hüvelyk / 16 cm |
| Végbélnyílás hossza | 5,12 hüvelyk / 13 cm |
| Felső mell | 24,41 hüvelyk / 62 cm |
| Mell alatt | 16,54 hüvelyk / 42 cm |
| Lábkörfogat | 13,39 hüvelyk / 34 cm |
| Láb hossz | 1,18 hüvelyk / 3 cm |
| Ülőmagasság | 13,98 hüvelyk / 35,5 cm |
Baba Galéria










































































Vélemények
Még nincsenek értékelések.